| |
هیچ عزتی بالاتر از تکریم مردم، هیچ افتخاری نیکوتر از رضایت مردم و هیچ پاداشی ارزشمندتر از وفاداری مشتریان نیست                            فروشگاههای مرکزی قطعات و لوازم یدکی شرکت همگام خودرو: مرکز تهیه و توزیع قطعات یدکی و بدنه گروه سمند، پژو پارس، سوزوکی، تندر 90، رانا، پژو 407، 207، 206، 405                            استفاده از قطعات تقلبی و متفرقه خسارتهای جبران ناپذیری برای خودرو به همراه دارد.                            به اطلاع مشتریان محترم می رساند در حال حاضر اخذ نوبت پذیرش جهت انجام امور تعمیراتی خودرو فقط از طریق شماره تلفن 096440 امکان پذیر می باشد                            جهت اطلاع از جدیدترین شرایط فروش خودرو، اخبار حوزه خدمات پس از فروش و نکات آموزشی نگهداری خودرو به آدرس کانال تلگرام نمایندگی مرکزی ایران خودرو مراجعه فرمایید. hamgamkhodronews@                             

 
تاريخچه شركت بازرگاني و خدمات همگام خودرو

شرکت بازرگانی و خدمات همگام خودرو در مهر ماه 1379 با تابعیت شرکت ایساکو و به شماره ثبت 167086 اداره ثبت شرکت ها تاسیس گردیده است.

موضوع فعالیت های شرکت بازرگانی و خدمات همگام خودرو ایجاد و بهره برداری از تعمیرگاههای مرکزی، فروشگاههای قطعات یدکی، نمایندگی های فروش محصولات ایران خودرو، فعالیتهای پشتیبانی و بازرگانی می باشد.

در حال حاضر این شرکت با به کارگیری نیروی انسانی جوان، با تجربه و کارآمد با رویکرد ارائه خدمات خودرویی رقابت پذیر به مشتریان محصولات سواری گروه صنعتی ایران خودرو و تمرکز بر فعالیت ها و ماموریت های مرتبط با حوزه فروش و خدمات پس از فروش شرکت ایران خودرو در سطح کشور به عنوان شرکت تخصصی خدمات خودرویی و منطبق با استراتژی گروه صنعتی ایران خودرو فعالیت می نماید.

طراحي و اجرا: مديريت برنامه ريزي و توسعه - دپارتمان نرم افزار و وب تمامي حقوق اين سايت متعلق به شركت بازرگاني و خدمات همگام خودرو مي باشد  Email: I n f o @ h a m g a m k h o d r o . c o m
All Copyrigth Reserved By HTSCO Company