| |
هیچ عزتی بالاتر از تکریم مردم، هیچ افتخاری نیکوتر از رضایت مردم و هیچ پاداشی ارزشمندتر از وفاداری مشتریان نیست                            استفاده از قطعات تقلبی و متفرقه خسارتهای جبران ناپذیری برای خودرو به همراه دارد.                            به اطلاع مشتریان محترم می رساند جهت اخذ نوبت در تعمیرگاههای مرکزی ایران خودرو از طریق اپلیکیشن ایساکو اقدام فرمایید. با تشکر                            جهت اطلاع از جدیدترین شرایط فروش خودرو، اخبار حوزه خدمات پس از فروش و نکات آموزشی نگهداری خودرو به آدرس کانال سروش نمایندگی مرکزی ایران خودرو مراجعه فرمایید. http://sapp.ir/hamgamnews                             مشتریان گرامی جهت استفاده از خدمات تعمیر تخصصی گیبربکس اتوماتیک با شماره تلفن های 66072250 و 09018996400 تماس حاصل فرمایید.                            با توجه به توسعه و آماده سازی شبکه و ایجاد ظرفیت مناسب جهت ارائه خدمات به خودرو های H30، پذیرش این خودرو با اخذ نوبت قبلی (از طریق اپلیکیشن یا سایت ایساکو ) میسر خواهد بود.                            

 با تلاش در مسیر توسعه پایدار؛ گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه تعمیرگاههای مرکزی ایران خودرو اخذ گردید

شركت همگام خودرو متولی تعمیرگاههای مرکزی ایران خودرو موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) گردید.

مهندس بابک سلاجقه مدیرعامل همگام خودرو اظهار داشت: به منظور استقرار سیستم مدیریت یکپارچه در سطح شبکه تعمیرگاههای مرکزی با تأکید بر بهبود روش ها در خدمات دهی و بهینه سازی مستمر فرایندهای کاری در جهت نیل به اهداف سازمانی و تأمین رضایتمندی مشتریان تلاش مضاعفی در همگام خودرو انجام شد. در این راستا، با اجرای             برنامه های اصلاحی و رفع مغایرت ها و عدم تطابق ها، موفق به استقرار نظام مدیریت یکپارچه(IMS) -مشتمل بر استانداردهای مدیریت کیفیت(9001 ISO)، مدیریت محیط زیست(14001 ISO) و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌‌ای (18001 OHSAS )- در سطح شبکه تعمیرگاههای مرکزی ایران خودرو شدیم. نتایج این اقدامات با بهبود شاخص های عملکردی و شاخص های رضایت مشتری طی چند ماه اخیر کاملا مشهود می باشد.

مدیرعامل همگام خودرو افزود: همزمان با تلاش برای کسب سه استاندارد فوق، این شرکت در راستای مأموریت اصلی خود که همانا ارائه خدمات مطلوب و تأمین رضایتمندی مشتریان است دو استاندارد مديريت رسيدگي به شكايات(ISO10002 ) و مديريت سنجش رضايت مشتريان(ISO10004) را نیز کسب نمود.

مهندس سلاجقه ضمن تأکید بر نقش حمایتی شرکت ایساکو در بازنگری و پایش اهداف و استراتژی ها، کنترل و پایش رضایت مشتری و تعریف پروژه های بهبود، افزود: برخود لازم مي‌دانم از حمايت مديران ارشد شرکت ایساکو و تلاش مجدانه و همدلي كاركنان شرکت همگام خودرو در دستيابي به اين افتخار قدردانی نمایم.

وی در ادامه بیان داشت: اميد است در ادامه مسیر توسعه با استمرار روحيه مسؤوليت‌پذيري و تلاشگری و اهتمام به توسعه فضاهاي فکري، پيشتازي در ارائه خدمات مطلوب به مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو از سوی این شرکت مستمر باشد.نوع خبر: داخلي همگام خودرو تاريخ درج خبر: 1397/10/10 منبع خبر:
بازديد كننده گرامي جهت مشاهده تصاوير خبر در اندازه بزرگتر و سايز اصلي بر روي آن كليك كنيد.

طراحي و اجرا: مديريت برنامه ريزي و توسعه - دپارتمان نرم افزار و وب تمامي حقوق اين سايت متعلق به شركت بازرگاني و خدمات همگام خودرو مي باشد  Email: I n f o @ h a m g a m k h o d r o . c o m
All Copyrigth Reserved By HTSCO Company